Що робити під час карантину? 11 ідей чим зайнятися вдома

Як не з’їхати з розуму вдома під час пандемії коронавіруса? Як провести час з користю на самоізоляції? Ловіть десятки ідей та порад, що можна робити під час карантину від площадки EventCamp:

1. Спорт та активний відпочинок. Літо не за горами, а сідниці самі себе не накачають. Витрачайте вільний час з користю в цей потрібний момент, доведіть свою фігуру до ідеалу та переглядайте онлайн-тренування на всі групи м’язів з провідними тренерами.

Невелика інформація про тай-бо та кілька вправ у домашніх умовах.

2. Сімейний перегляд улюблених серіалів та фільмів, які ви вже давно мріяли. Ця рада чим зайнятися під час карантину сподобається абсолютно всім.

Наприклад звання найпопулярнішого серіалу на Netflix отримав “Офіс”. Згідно з даними аналітиків, за останні три тижні його подивилися більше 200 тисяч глядачів.

3. Спробуйте медитацію. Карантин – добра нагода глибоко поринути у медитирование та привести свої думки до купи.

Це хороший спосіб відновити свою внутрішню енергію.

4. Онлайн-шопінг. Наразі, майже всі магазини у місті закриті, отож замовляти в інтернеті — розумний вихід. До слова, з Китаю теж можна! Коронавірус вам з посилкою вам ніхто не привезе.

5. Розбирання мотлоху / генеральне прибирання — гарна думка, як проводити вільний час в період карантину. У кожного вдома є крамничка з повною коробкою аби чого, ось і прийшов час цього позбутися.

6. Займіться гардеробом. Заняття, яке не залишить байдужою жодну дівчину та не потребує ніяких вкладень та займе вас на декілька годин. Розкладіть свій одяг на тематичні купи. Наприклад, «залишити», «на вихід», «продати», «віддати на благодійність».

7. Читання книг, саморозвиток в ході проведення карантину. Якщо ви не можете зробити свій вибір серед безліч книг, зупиніться на посібнику, який стосується професійної діяльності або книгу художньої літератури.

Ми підготували для вас спеціально збірник книг для тихого вечора, які ви можливо не встигли прочитати за зиму.

На додаток, перевіряйте список online курсів по IT технологіям, можливо це ваш шанс отримати бажану роботу або збільшити рівень своїх знань.

8. Прокачуйте свої б’юті-навички. Скоріш за все, у кожній дівчини чимало дрібничок, якими вони не користувалися і тепер, прийшов час змінити це, відкласти зайве і освоїти те, що давно хотілося. І тоді ви зможете зробити манікюр або мейк не гірше салонного!

9. Веселий час у соцмережах. В інтернеті є сотні ідей для оригінальних Селфі, або можна записати популярне відео для Tik Tok. Крім того, ніколи не пізно завести свій блог або Telegram-канал.

10. Готування різних смаколиків. Порадуйте близьких новими стравами від яких захоплює дух.

11. Секс. Це заняття, звичайно, парне і підійде не всім, але все ж. Можна нарешті спробувати все те, що написано в камасутри.

Будьте здорові та не сумуйте!