Найкращі книги для зимового вечора | Топ різдвяних книг

Теплий плед, чай з малиною або кави з молоком і холодний вечір – мабуть одне з кращих часом для читання. Ми зробили для вас зимову добірку книг з чарівним настроєм, які створюють відчуття справжнього свята, якого ми чекаємо від зими. Погодьтеся, адже читати взимку – це заняття для отримання користі від часу і налаштування на святковий лад.

1. Джеймс Боуен – «Подарунок від кота Боба»
Протягом декілька років бестселер “Вуличний кіт на ім’я Боб” очолює списки кращих книг у всьому світі. Історія про те, як звичайний рудий кіт врятував життя бездомному вуличного музиканта, підкорила серця і уми мільйонів людей.

«Подарунок від кота Боба» – це різдвяна книжка є продовженням історії Джеймса і його рудого одного. Адже до зустрічі з Бобом, Джеймс не любив Різдво, але рудий кіт все змінив. Кот Боб в буквальному сенсі подарував своєму господареві нове життя, створивши справжнє різдвяне диво.

2. Джордж Мартін – «Льодяний дракон»
Про велику силу і нескінченне могутність крижаного дракона складені легенди і міфи, адже ще нікому не вдавалося приручити одне з найнебезпечніших і містичних істот на нашій планеті.

Але маленька Адара не боїться, адже вона – дитя зими, народжене в найсуворіші прояви холоду, які коли-небудь знавали люди.

3. Петер ван Гестел – «Зима, коли я виріс»
На дворі 1947 рік, Амстердам. Десятирічний Томас живе удвох з батьком-мрійником, який переходить з однієї роботи на іншу у пошуках кращої долі та ніяк не може змиритися зі смертю матері хлопчика. Що їх відігріває у цей зимовий вечір – так це друзі, мрії і розмови. Разом з Томасом і його друзями ми радіємо кожному променю сонця в їх житті.

4. Сьюзан Войцеховски – «Різдвяне диво містера Тумі»
Книга для дітей, але в простій історії містера Тумі закладений дуже глибокий сенс, який чіпає і дорослих. Книга про любов і спокуту. Про людину, яка закрився в раковині свій біль, але чарівне Різдво подарувало йому надію, без який життя просто немислима.

5. Туве Янссон – «Зима-чарівниця»
Казки про мумі-тролів далеко не завжди можна назвати дитячими, вони прекрасно читаються на різних рівнях в будь-якому віці. Весь світ спить під час зими і змінюється під покровом снігу, навколо бродять у пошуках тепла загадкові Морро, кружляє буран і лише надія, що коли-небудь сонце все ж постане, зігріває маленького Мумі-троля.

А поки його немає, потрібно змиритися і отримувати задоволення від тих незнайомих відкриттів, які приносить із собою крижаний світ.

6. Марія Парр – «Тоня Гліммердал»
Зовсім недавно на літературному схилі Норвегії з’явилася нова Астрід Ліндгрен, яка пише про жвавих дівчат серед скандинавських снігів. Після її напівдитячих книг кров швидше струмує в жилах, і хочеться негайно вийти на вулицю, повалятися в заметі, зробити снігового ангела і, як стріла.

Тоня Гліммердал – головна героїня, яка є одним-єдиним дитиною в крихітній глухому селі, загубленої десь серед засніжених пагорбів. Прокази і розваги їй доводиться теж придумувати поодинці, але нудно з нею не буде. Чудове легке відчуття гумору і забавні ситуації – що ще потрібно для легкого читання?

7. Крістофер Мур – «Найбільш дурний ангел»
Абсолютно крейзі роман про Різдво в дивакуватого містечку Хвойна Бухта. Майбутнього читача очікують буйство фантазії і висока концентрація не завжди пристойних жартів з родзинкою.

Одразу попереджаємо вас: слабкими нервами краще утриматися від читання, а іншим – ласкаво просимо в різдвяний хаос!

У перерві між читанням, радимо вам сходити розважитися і знайти цікавий події на афіші нашого сайту.