Топ місць під Києвом | Куди поїхати на вихідні з Києва

Коли живеш у великому і галасливому мегаполісі хочеться відпочити від суєти міста, розслабитися і насолодитися природою. Гарний варіант буде заміський релакс-відпочинок і це не зобов’язує вас подолати сотні кілометрів. Ми підібрали невеликий топ локацій за містом, де можна відпочити під Києвом від нескінченної суєти і високого темпу.

Сухолуччя – мисливська резиденція Януковича біля Києва

Неймовірно мальовниче місце біля води під Києвом для сімейного релаксу та єднанні з природою. Велика кількість кованих елементів і крамничок. В Сухолуччі мешкають рідкісні і дикі тварини, яких ви можете погодувати заздалегідь підготовленої капустою, морквою або яблуками. Коні Пржевальського будуть раді таким ласощам і вони не бояться виривати з рук і випрошувати їжу для себе.

Обов’язково відвідайте будиночок рибалки, там досі присутні подарунки, які подарували Януковичу різні чиновники.

На території Сухолуччя можна знайти чудове озеро з барвистими природними пейзажами. Резиденція надає кілька місць для пікніка з орендою мангала і кемпінгу. Так що можна сміливо їхати за відпочинком, розслабитися у вас точно вийде.

Адреса: Київська обл., с. Сухолуччя

Етнографічний комплекс “Українське село” – відпочинок в Київській області

Історичне і затишне місце недалеко від Києва часів Тараса Шевченка в 15 км від столиці. На території етнографічного комплексу “Українське село” присутні автентичні шість хат з різних куточків України — справжній музей під відкритим небом. Тут і місце для мангала, відмінні дитячі майданчики, готель, міні-зоопарк. Найстарішому будовою вже близько 200 років.

Поруч знаходяться гончарна, кузня, майстерня, гуральня і хлібопекарня в яких проводяться захоплюючі і популярні майстер-класи. Гуляючи тут відчувається на 100% кожною клітиною дух і побут України ХІХ століття.

Вхід на територію – безкоштовний.

Адреса: Київська обл., с. Бузова, вул. Дмитрівська

Парк Пуща-Водиця

Пуща-Водиця — історичний та природний район, який сьогодні належить до складу сучасної Оболоні. Тут знаходиться сучасний парк зі ставками й містками, реконструкція якого була закінчена в 2019. Загальна площа 11,73 га. Перебуваючи в парку забуваєш що поруч масивний місто, дишіться дуже легко.

На сьогоднішній день це одне з найулюбленіших місць для прогулянок киян. Сполучений з містом найживописнішою трамвайною лінією трамваєм №12, яка йде з Контрактової площі. Прокладена в 1904 році.

Адреса: Київ, вул. Федора Максименка, 21

Аутлет-містечко Мануфактура

Надзвичайно цікаве містечко недалеко від Києва в сторону Ходосіївки. Перший на сьогодні торговий комплекс в Україні, який побудований в форматі «outlet village». Мануфактура – архітектурний стиль північно-європейських міст.

Коли гуляєш по вуличках Мануфактури складається відчуття маленького Амстердама. У аутлеті розташовані близько 100 брендових бутіків з крутими знижками, ресторани і готель.

Тут проводиться величезна кількість заходів для Киян та відвідувачів на різну тематику.

Адреса: Київська обл., с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, д.2

Київське море (Київське водосховище)

Київське море саме по собі шалено красиве і можна насолоджуватися весь день і ніч навколишньою природою. Кияни давно облюбували ці піщані спуски для відпочинку та риболовлі. Але купатися в водосховище ми вам не радимо, якщо ви задумалися про це – рекомендуємо вам наш рейтинг пляжів у Києві.

Цікавий факт – більшість міжнародних організації вважають Київське море одним з найбільш найнебезпечнішим об’єктом.