Топ ідей на вихідні в Одесі. Куди піти?

Одеса – справжня перлина в намисті українських міст, тому просто обов’язково потрібно завітати сюди хоча б на уїк-енд. Як провести вихідні в Одесі весело й незабутнє – ідей безліч, два дні буде замало, тому ви сюди повернетесь ще не раз.

Найвідвідуванішим місцем в Одесі є Соборна площа яка є центром проведення різноманітних культурних та розважальних подій, особливо на вихідних, так щосуботи тут відбувається фаєр-шоу, також це абсолютно безкоштовна ідея як провести час у Одесі.

Соборна площа

Бажаєте чого дивовижного? Тоді обов’язково треба завітати до Воронцовського провулка, де знаходиться відомий «Тонкий дім». Якщо поглянути на нього, то здається, що у будинку всього лише одна стіна, але насправді архітектурний секрет настільки складний, що знайти відгадку можна лише при візуальному огляді, а не на фото.

Ще одне дивовижне місце – «Піратський центр» на вулиці Малій Арнаутській, де крім незвичного музей знаходиться й піратський будинок, побудований на дереві.

Піратський центр

Що робити на вихідних в Одесі – звичайно відвідати Одеський національний театр опери і балету. Відомий на всю Україну театр нагадує королівський палац в якому кожні вихідні можна переглянути цікаві вистави, які дозволяють зануритись в атмосферу казки та чаклунства.

Якщо дуже хочеться гострих відчуттів, то обов’язково потрібно відвідати знамениті одеські катакомби. Завітавши сюди можна відчути справжню «душу» Одеси, дізнатись про минуле регіону. В катакомбах регулярно проводяться екскурсії, тут можна побачити настінні малюнки часів Другої Світової війни, та справжнє підземне озеро. Катакомби – одне з наймістичніших місць в Одесі.

Одеські катакомби

Якщо виникне бажання смачно поїсти, то крім невеличких кав’ярень та фаст-фудів можна завітати до знаменитих ресторанів приморського міста. Найпопулярнішим рестораном про яке в своїх творах писали Ільф і Петров є «Фанконі 1872». Кухня ресторану представлена східними та європейськими рецептами та чисто-одеськими солодощами.

В самому центрі міста знаходиться ресторан «Єстреліта» з екзотичної мексиканською кухнею, родзинкою ресторану є вина з Африки та Південної Америки.
Вночі на вихідних Одеса не спить, для одеситів та гостей працюють безліч нічних клубів. Найвідоміший з них «Morgan Club», де постійно звучить жива музика, працюють найкращі європейські діджеї, також в клубі чудова кухня та широка пропозиція напоїв.

Бажаєте зануритись в атмосферу стародавньої Греції, тоді вам потрібно завітати до нічного клубу «Itaka». В стилізований під стародавню Єлладу клубі є обладнана арена для концертів, ресторан з середземноморською кухнею та чудова барна зона. На сцені клубу весь час відбуваються концерти зірок української та іноземної естради.

Одеса вдень та Одеса вночі це два різних міста які просто необхідно побачити.