Топ ідей на вихідні в Києві. Куди піти та що подивитися?

Столиця України щодня зустрічає сотні туристів, які завітали у Київ для відпочинку. Місто на березі Дніпра гостинно відчиняє двері для всіх в будь-яку пору року, тому існує безліч ідей як провести вихідні в Києві.

Pinchuk Art Centre

Якщо виникло бажання долучитись до мистецтва то можна відвідати один з 30 музеїв або завітати до картинних галерей, цікавих сімейних виставок у Києві. Серед галерей мистецтв у топі куди піти виділяться Pinchuk Art Centre, там насправді є на що подивитись. Це міжнародний центр сучасного мистецтва 21 століття, відкрита платформа для митців та суспільства.

Центр займає більш ніж 300 кв.м, де весь час відбуваються різноманітні проекти від короткотривалих виставок до масштабних довгострокових міжнародних проектів. Відвідування арт-центру абсолютно безкоштовне.

Pinchuk Art Centre

Київські театри

Якщо є бажання переглянути драматичну виставу, чи подивитися комедію, оперу або балет можна завітати до Національного академічного театру ім. Лесі Українки, Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, Національну філармонію України.

Квест кімнати

Незабутніми стануть розваги у квест-кімнатах, де дитина поруч з дорослими зануриться у справжній світ пригод. До речі знайти розклад ви можете на нашій афіші-календарі найактуальныших подій.

Океанаріум «Морська казка»

Бажаєте морських та дивовижних пригод? Тоді вам трейба йти до Океанаріуму «Морська казка» Це місце займає одну з найвищих позицій у рейтингу куди піти в Києві, тут можна побачити мешканців морських глибин та океанів світу.

Океанаріум «Морська казка»

Батутний комплекс «Sky park»

Якщо дітям захочеться веселощів, то в пригоді стане батутний комплекс «Sky park», де діти зможуть відвідати паралонову яму, лабіринт, гойдалки та тарзанку, але й навчиться гімнастичним трюкам. Також тут працює піцерія, кафе, кондитерська.

Також ви можете піти до контактнів зоопарків Києва.

Розважальний центр “Термінал”

Якщо виникне бажання отримати незабутні відчуття та море позитивних емоцій треба завітати до розважального центру Термінал – це буде топ розваг. Саме тут розвагу до смаку зможуть обрати собі і діти і дорослі. Аквапарк, картинг, кінотеатр, льодова арена, боулінг – всі ці послуги доступні для кожного за досить невелику ціну. Також в «Терміналі» є готель, кафе та ресторані.

Ресторани Києва

А що ж робити на вихідних в Києві, якщо дуже захочеться попоїсти – звичайно ж відвідати один з великої кількості ресторані різного рівня від економ до лакшері. Для поціновувачів національної кухні приємно буде завітати до «Щекавиці», «Шинка» або «За двома зайцями» де суворо дотримуються національних традицій. Якщо виникне бажання відвідати національні страви інших держав, то в нагоді стануть «Тике» – з турецькою кухнею, «Монако» з середземноморськими стравами, або «Караван» з екзотикою зі сходу.

Вечірній Київ також дає можливість відпочити в приємній обстановці нічних клубів. Справжні поціновувачі техно-мистецтва можуть відвідати «Closer», де кожні вихідні відбуваються дискотеки за участю відомих європейських діджеїв.

Одним з найкращих молодіжних клубів Києва вважається «D.Fleur» де кожні вихідні відбуваються різноманітні шоу-програми з відомими діджеями, крім того тут можна поспівати в караоке.

Київ це місто де одних вихідних не вистачить для того, щоб обійти всі цікавинки, для цього знадобляться місяці, а може й роки.