Топ ідей на вихідні у Харкові. Як провести? Куди піти?

Харків одне з найкрасивіших міст Україні, де поєднана архітектура минулих століть з сучасними архітектурними новобудовами та парками. Як провести вільний час у першій столиці весело і з задоволенням? Ідей що відвідати у Харкові безліч як крапель у океані, і скоріш не вистачить часу чим вони закінчаться.

Піти на вихідні до Ейфелевой вежі

Бажаєте побачити справжню Ейфелеву вежу, але можливості поїхати в романтичний Париж не має – тоді можна завітати в тц Французький бульвар, саме тут в 2012 році з’явилась зменшена в 10 разів копія Башти Ейфеля. Крім 324-метрової башти в парку можна відвідати різноманітні магазини та кафе, кінотеатр, льодовий каток і безліч інших розваг. Це буде гарним вибором для проведення часу в Харкові, тому що кожні вихідні в парку відбуваються концерти харківських музикантів.

Ейфелева вежа

Покататися на Харківській підвісній канатній дорозі

Якщо хочеться невеликого екстриму та роздумуєте як провести вихідні, то можна прогулятися по відомій харківській канатній дорозі, яка вже майже 50 років радує харків’ян. Вона пов’язує центральну вулицю міста Сумську з мікрорайоном Павлово Поле. Довжина дороги близько півтора кілометра, а в найвищій її точці висота налічує 30 метрів. Прогулянка в двомісних кабінках це чудовий спосіб познайомитись з містом, тривалість однієї подорожі близько 20 хвилин.

Відвідати Центральний парк культури і відпочинку імені Горького

Парк ім. Максима Горького найулюбленіше місце відпочинку харків’ян. Якщо ви у пошуку потрібних розваг на суботу і неділю в Харкові, і то вам потрібно завітати саме сюди в Харківський «Диснейленд» – це буде чудова ідея. В 2013 році він здобув премію «Golden Pony Awards-2013» та увыйшов до числа 10 кращих парків з атракціонами.

Цей чудовий парк займає майже 130 га які поділені на різні тематичні зони:
– сімейно-розважальні,
– екстрим-парк,
– дитяча зона.

Парк надає змогу відпочити гостям будь-якого віку, для відвідувачів працює пневматична зона, скалодром, лазерні бої, 7D-кіно. В парку є змога покататись на велосипедах, роликах, чоперах. В центрі розташоване 55 метрове, найбільше в Європі, колесо огляду, рядом з яким розташована сцена для різноманітних концертів.

Центральний парк культури і відпочинку імені Горького

Зайти до Харківського зоопарку

Якщо ви завітали в Харків неодмінно треба відвідати найстаріший в Україні зоопарк, який розташований в саду Шевченка. На 22 га представлені тварини з усього світу, з яких 20 видів занесені до Червоної книги. На даний час зоопарк має статус заповідної зони.

Зоопарк у Харкові

Не менш яскравим є й нічне життя міста, тому відповідь на питання, що робити на вихідних в Харкові ввечері і в ночі просто – треба йти до нічних клубів, а їх тут безліч. Тільки не забувайте перевірити актуальний календар існуючих заходів і яка программа буде у цьому клубі.
Вже на протязі багатьох років найкращім нічним клубом Харкова вважається «Panorama Lounge», який знаходиться в центрі міста. Незважаючи не досить високі ціни клуб ніколи не пустує завдяки гарному обслуговуванню, інтер’єру та смачній кухні. Ресторан працює сім днів на тиждень, а нічний клуб в п’ятницю та суботу.

Найпопулярнішим місцем для відпочинку харків’ян на вихідних є клуб «Місто». Тут організовуються концерти зірок естради, працює караоке-бар, боулінг, паб, а літом ще й відкритий майданчик. В клубі є все: гарна модна музика, атмосфера свята смачна кухня та широкий вибір напоїв.

Ідей для цікавих вихідних в Харкові безліч, в цьому місці сумувати не доведеться.