ТОП ідей для першого побачення в Києві

Столиця відноситься до найкрасивіших та найромантичних міст України. У нєї є безліч місць, де можна провести найважливіше побачення і зацікавити партнера. Які з них підходять для першого побачення в Києві, щоб справити приємне враження і зробити важливий крок на шляху до кохання читайте у статті. Більша частина з цих ідей доступна для відвідування в будь-яку пору року.

Перше побачення у парку імені Тараса Шевченка

У парку імені Шевченка розташовані дзеркальні лавочки. Закохані можуть розташуватися один навпроти одного, послухати спів вуличних музикантів і відпочити після довгої прогулянки. Романтичності парку надає скульптура «Любов-Всесвіт», яку зображують двоє людей. Пара ніжно обіймається, що символізує нескінченну і всеохоплюючу любов. Скульптура знаходиться при вході в парк з боку зупинки метро «Університет».

Прогулянка Ботанічним садом

У ботанічному саду імені Гришка висаджено понад сто видів квітів. Він займає першу планку в рейтингу місць для побачення в Київі. В саду можна насолодитися красою екзотичних рослин, усамітнитися в тіні дерев або на лавочках, навколо яких розпустився ароматний бузок. У літні дні на газоні закохані пари влаштовують пікніки, а восени сидять у фонтанів або бродять стежками, спостерігаючи опадання пожовклого листя.

Відвідати з коханою Голосіївський парк

Голосіївський парк – це лісовий масив, заповнений водоймами і ярами. Закохані пари приходять туди, щоб погодувати його мешканців – качок і білок, відпочити в затишному кафе або покататися на човні. У парку є безліч купіль, які допоможуть врятуватися від спеки літком і виконають бажання кожного, хто зробить ковток води з них.

Пейзажна алея

Парам, які тільки починають пізнавати один одного, слід відвідати Пейзажну алею. Прогулянка по ній залишить безліч позитивних вражень. Там розташована маса креативних скульптур і лавок. Роздивляючись казкових персонажів, можна відсторонитися від реальності і задуматися про майбутнє. Також Пейзажна алея є оптимальним місцем для першої спільної фотосесії.

Побачення на даху будівлі

Немає більш романтичного місця для першого побачення, ніж дах. Для організації заходу варто скористатися послугами спеціального агентства, але якщо грошей немає, то облаштувати місце зустрічі можна самостійно. Оглядовий майданчик, розташований на Червонозоряному проспекті, підходить для милування Києвом з висоти пташиного польоту і вечері в гарну погоду.

Автокіно

Багато пар вважають за краще на першому побаченні відвідати кінотеатр, однак тим самим вони роблять помилку. Під час перегляду фільму не вдасться поділитися своїми враженнями або задати питання. Інша справа – автокіно. Під’їхавши на Кінодром, закохані будуть вільні в своїх діях під час сеансу. Вони зможуть голосно сміятися, цілуватися і обговорювати фільм.

Будь яка виставка

На першому побаченні буває складно знайти тему для розмови. Уникнути незручної ситуації допоможе відвідування виставки. У Міжнародному Виставковому Центрі щорічно проходять безліч експозицій. Відвідавши виставку мод або будь-яку іншу, пара отримає нові емоції і теми для обговорення.

Русанівські фонтани

Увечері, завдяки приємній музиці і світловим елементам, звичайна набережна перетворюється в красиву постанову. За нею можна спостерігати до самого ранку, сидячи на лавці або підстилці біля фонтану. Подобне побачення запам’ятається другій половинці і його захочеться повторити ще не один раз.


Крім всіх перерахованих вище місць, існують і інші заклади, а також парки в яких можна провести чудовий вечір. При виборі ідеї зустрічі слід звернути увагу на бажання і можливості партнера. Щоб побачення пройшло ідеально, необхідно вибирати місця, які сподобаються другій половинці, а не тільки вам.

Якщо ви шукаєти зимні пригоди, читайте нашу іншу публікацію.