Топ ульотних літніх фестивалів Львова

Шукаєте драйвовий та незабутній відпочинок в Україні? Тоді необхідно відвідати фестивальний Львів у літній час, який перетворюється на запальну платформу настрою. На протязі усіх трьох запеклих місяців у місті Лева відбуваються всеукраїнські та міжнародні фестивалі різних напрямків показового рівня. Літо – найкращій час для шумних вечірок, нескінченних розваг та самопізнання.

Палаючі музичні фести у Львові

Leopolis Jazz Fest – топ подія у світі Джазу

Починаючи з 2011 року, щорічно в кінці літнього червня проходе Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Свято мелодичної музики відбувається в найкращих європейських традиціях музики, яке відвідують близько 100 тисяч чоловік.

Leopolis Jazz Fest проходить одночасно на трьох масштабних локаціях: Площа Ринок, на подвір’ї палацу Потоцьких та в парку ім. Б. Хмельницького. На останню локацію вхід лише за умови придбання квитка. Кожного року на фестивалі дні приїжджають відомі зарубіжні гості, так в 2019 на сцені виступила група Snarky Puppy.

На потязі трьох діб гості мають змогу послухати відомих джаз-ансамблів та музикантів-аматорів з усіх куточків світу. В останній день на площі Ринок відбувається заключний грандіозний гала-концерт.

Продаж квитків розпочинається за декілька тижнів до заходу. Ви можете перевіряти актуальну інформацію щодо подій у Львові на нашому сайті.

Серпневий LvivMozArt

На честь видатного музиканта, піаніста та педагога сина Амадея Моцарта Франца Моцарта кожного року в серпні у Львові відбувається міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt.

LvivMozArt стає літнім місцем, де зустрічається натовп однодумців, поціновувачів класичної філармонічної музики. Гармонійний фестиваль має декілька локацій: Львівська Опера, Домініканський собор, філармонія, палац Потоцьких. Під час музичного виступу відбуваються різноманітні концерти класичної музики, виставки, презентації та перфоманси.

Тематичні фестивалі на відкритому повітрі в літню пору

Lviv Yoga Day

Lviv Yoga Day – це не лише гарна можливість відвідати спекотні фестивальні зустрічі влітку, але й по справжньому самовдосконалитися та покращити своє ємоційне самопочуття.

Lviv Yoga Day відбувається на початку літа і представляє собою щорічне святкування справжньої медитації та йоги. Кожний бажаючий може приєднатись до безкоштовних майстр-класів з різноманітних направлень йоги та опанувати у професіональних тренерів антистрес медитації, духовні практики які націлені на очищення організму.

Під час цієї духовної події відбуваються творчі майстер-класи, лекції та семінари для батьків і дітлахів про правильне харчування, здоровий спосіб життя та дієтологію. Для дітей завжди функціонує окрема дитяча зона для релаксу.

Leopolis Grand Prix Festival

Не на останьому місці фестиваль машин в кінці травня-початку червня, який збирає в Львові поціновувачів ретро-автомобілів з усього світу. Leopolis Grand Prix Festival має довгу історію, ще в 1930-х рр. відбувалося Гран Прі Львова, як частина Світового Гран Прі нарівні з Монако.

Приймають участь більше 200 учасників з різних країн, а на ретро-виставці можна побачити більше ніж 150 авто минулого сторіччя. Навіть якщо ви не є автомобілістом, цей модний показ у Львові стане справжнім святом в найспекотнішу пору року. Він захоплює та вражає з перших до останніх хвилин.

Стрий-Органік-Фест

В червні на площі Ринок можна відвідати Стрий-Органік-Фест або Великий Карпатський ярмарок. Під час фесту відбувається яскрава хода по місту з оркестром, дегустація національних українських страв, виставки та продажі сувенірів, виступи музичних колективів. Для поціновувачів спорту – вело змагання, лицарські поєдинки. На фестивалі знайдуться цікаві пригоди для дорослих і для дітей.

Читайте також інші гарні ідеї що робити у Львові влітку.