Контактні зоопарки Київа | Де погладити тваринку?

Найкраще місце де ваша дитина без ризику для здоров’я може вдосталь награтися з братами меншими – це контактний зоопарк. Звірі, які перебувають у ньому, не несуть інфекційної загрози, за цим пильно слідкують, а спілкування з людиною їм не в дивину – дитина не злякається різких рухів і диких повадок.

Ви можете погладити єнота чи лемура в одному з столичних контактних зоопарків:

Контактний зоопарк «Країна єнота» («Страна Енотия»)

Адреса: Київ, вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ Art Mall
Ціна для дорослих: 100 грн в будні дні, 120 грн у вихідні.
Ціна для дітей: (від 3 до 8 років) – 80 грн в будні дні, 100 грн відповідно.
Для дітей до 3 років вхід безкоштовний.

«Країна єнота» – місце, в якому можна вільно спілкуватися, гладити, грати і годувати тварин. Один із кращих контактних зоопарків у Києві розташовується на 400 кв.м., де розмістилися вольєри з єнотами, козами, носухами, вівцями, кроликами, морськими свинками, кенгуру, ламами і т.д. Тварини ситі й доглянуті, регулярно проходить медогляд, прищеплюються, на підтвердження чого є відповідні довідки.
З дозволу працівників маленькі і дорослі відвідувачі можуть погладити і погодувати будь-якого вихованця! Більш того, в зоопарку стартувала «пет-терапія». Гладячи звірятко або граючи з нею, людина покращує свій психоемоційний стан. Сеанс триває одну годину.

Контактний зоопарк «Країна єнота»

Контактний зоопарк «Звірополіс»

Адреса: Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6
Ціна для дорослих: від 120 грн.
Ціна для дітей: від 100 грн.

Зоопарк «Звірополіс» – чарівне тварине місце, де можна доторкнутися до дикої природи і зануритися в атмосферу тропіків. Тут вас і ваших дітей зустрінуть чистюля-єнот, цікава носуха, забавні лемури, невгамовні сурікати і багато інших звіряток. Професійний і доброзичливий персонал навчить правилам поведінки з підопічними і зробить ваше перебування тут максимально комфортним і повним задоволення.

Контактний зоопарк «Звірополіс»

Контактний зоопарк «Animal Park» на ВДНГ

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1
Ціна для дорослих: 145 грн.(без готівки), 150 готівкою
Ціна для дітей: від 85 та 90 грн відповідно.

Мета створення сімейного контактного зоопарку на ВДНГ «Animal Park» – навчити дорослих і дітей культурі поводження з тваринами, донести розуміння того, наскільки важливо захищати і всіляко підтримувати представників фауни, причому не тільки в дикій природі, але і проживають з нами поруч. Контактний зоопарк відкритий для гри, дозволяється їх гладити, годувати або просто торкатися. Всі тварини абсолютно здорові і доглянуті.

4 жовтня 2016 року зоопарк «Animal Park» потрапив в книгу рекордів України, як найбільший контактний зоопарк в Україні загальною площею 1552 кв. метрів.

Контактний зоопарк «Animal Park» на ВДНГ

Зоопарк «Ekzoland»

Адреса: Київ, проспект Оболонський, 1Б, ТРЦ Dream Town
Ціна для дорослих: від 80 грн.
Ціна для дітей: від 60 грн.

«Ekzoland» – зоопарк сучасного формату, який знаходиться на третьому поверсі першої частини ТРЦ на Оболоні. Експозиції представлені ущелиною з величезними варанами, водоймою зі скатами, вольєром з лемурами. Також ви тут побачите карликову мармозетку, ігрунку, тамаринів, папуг, пітонів і інших експонатів (деякі доступні для контактного ознайомлення).
Звичайно, гладити-чіпати-годувати можна не всіх! Найбільші улюблені, і, майже ручні – наймиліші лемури. На другому місці ігуана і черепахи. У зоопарку пропонують спеціальні програми для дітей: разом з працівниками звіринця вони вчаться доглядати за екзотичними тваринами.

Зоопарк «Ekzoland»

Тропічна ферма «Планета метеликів»

Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1П9
Ціна для дітей: від 100 грн.

Єдина в Україні виставка-ферма живих метеликів зацікавить не тільки дітей, а й дорослих. Метеликів можна брати на руки і фотографуватися з ними. Також до перегляду доступний повний цикл розвитку яйце-гусениця-лялечка-метелик – процес приголомшливою трансформації ще нікого не залишив байдужим. Після такої краси просто захочеться пурхати, як метелики, від щастя.

Знайомство з тваринним світом приносить море задоволення і позитиву навіть дорослим – що вже казати про дітей! А безпосередній контакт з мавпою або єнотом дитина точно не забуде. До того ж, користь від спілкування зі звірятами колосальна: це і придбані навички дбайливого ставлення до тварин, і емоційна складова, і благотворний медичний ефект (може бути застосовано до занять з кіньми і дельфінами).

Нагадуємо, що ви можете знайти більше варіантів як весело та з користю провести сімейний вікенд у Київі на нашому сайті.