Де можна відпочити під Одесою?

Купальний сезон в Одеській області розпочинається вже у травні, в перших числах на пляжах можна зустріти того відпочивальників і тіх хто купається. Пропонуємо наш топ найкращих місць, де зупинитися на відпочинок у море недалеко від Одеси — Чорноморської столиці України.

Чорноморськ

Місто Чорноморськ, яке розташоване всього в 20 км від Одеси, є одним з найпопулярніших місць для того, щоб зануритись у чисту та прозору воду.

Від одеського вокзалу до центру приблизно хвилин тридцять. Тому ви завжди зможете легко доїхати в Одесу на будь яку розвагу чи подію.

Тут є гарний парк, безліч різноманітних кафе та приємних ресторанів і найголовніше звичайно — гарно обладнаний для відпочиваючих вільний пляж.

Для них в Чорноморську є багато пансіонатів, оздоровчих центрів та баз відпочинку, крім того, тут дуже просто орендувати житло в жилому секторі. Пляж міста в 2011 році отримав міжнародну відзнаку Голубий прапор – як курортне місто з екологічно чистими пляжами та високим рівнем сервісу.

Розваги: прокат скутерів та водних велосипедів, морська прогулянка на яхті чи навіть з аквалангом.

Санжійка

Невеличке село в 35 км від Одеси, відоме своєю стародавнім минулим та можливості скупатися в прозорому морі. Село приваблює туристів морськими пейзажами, низькими цінами. Тут дуже спокійно, довгі пляжі з чистим піском та водою. Це буде найбільш прийнятний варіант дешевого і тихого пляжного відпочинку поблизу Одеси.

Санжійка має безліч екстремальних купальних місць де можна поринати в воду, саме через обривисті береги під час відпочинку з дітьми треба бути дуже уважними. В селище в теплу пору року діє безліч пансіонатів та баз відпочинку які дозволяють комфортно розміститися на необхідний термін. Також житло можна зняти у місцевого населення за недорогу ціну.

У селищі немає крупних маркетів, лише декілька магазинів та продовольчий ринок. Вздовж усього берега розташовані невеличкі кафе в яких ви можете посидіти до самого заходу милуючись морем.

Розваги: аквамотоцикли, морські парашути, дельтаплани, “банани” та інше.

Відпочинок під Одесою у Затоці

Під Одесою в 40 км від міста знаходиться Затока, де вже з середини травня розпочинається курортний сезон з безліччю купальних міст. Піщані пляжі розтяглися на п’ять км вздовж всієї коси, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Вони широкі та просторі. Турбуватися не потрібно, морське дно дуже хороше для купання дітей та дорослих, що приваблює сюди багато людей.

В Затоці дуже просто знайти житло для туристів або відпочити з палатками. Тут є гарні пляжі як з розвиненою інфраструктурою, так і з можливістю усамітнитися.

Розваги: дайвінг, морські парашути, водний спорт та інше.

Кароліно-Бугаз

Кароліно-Бугаз — це живописний курорт, який знаходиться всього лиш в 60 км від Одеси. Він вважається частиною Затоки, але тут достатньо поменше відпочиваючих і природньо чистіше море. У цьому місці зовсім немає промислових об’єктів та забруднюючих заводів.

Відпочинок в Кароліно-Бугаз як досить бюджетний так і для людей з великим достатком. Місцевість користується попитом, тому номера для відпочинку краще бронювати ще весною, так як сюди часто приїжджають відпочивати сім’ї з маленькими дітьми.

Розваги: кавуни і дині з самої плантації, морська рибалка, прогулянка на катері.

Відпочинок у місті не з дешевих, та й важко знайти вільне місце, коли міські пляжі забиті і не можна зануритися у воду. Iдеальне рішення, коли немає грошей відпочивати в Одесі — це від’їхати декілька десятків кілометрів в невеличкі мальовничі селища.