Як розкрутити конференцію | Ідеї та канали просування

До початку всього лише пару місяців і начебто все вже готово: місце заброньоване, спікери підготовлені, теми для виступу обрані. Але де знайти слухача на конференцію для якого все це було організовано? Перед запуском пошукової кампанії орієнтовану на необхідну аудиторію, важливо визначити завдання і підібрати робочі інструменти.

На сьогоднішній день можна часто зустріти схожі теми і доповіді на заходах. Глядач чекає почути щось нове і не платити гроші за одне і те ж. Це створює питання до такого роду заходи. Необхідно змінювати свідомість, доносити інформацію максимально релевантним способом і не забувати про знижки. Дослідження показало, що 51% організаторів показало більш великі обсяги продажів пропонуючи вигідні пропозицію, ніж ті хто відмовилися.

Ефективні канали розкрутки заходу

1. Сайт конференції. Ви можете використовувати навіть звичайний, наприклад лендінг. Найголовніше прорахувати майбутню поведінку користувача і зібрати позитивну конверсію, структура сайту повинна підштовхнути до реєстрації або оплати за подію.

2. Публікації та репости в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter. Медіа поле підігріє інтерес. При використанні соціальних мереж необхідно оцінити сферу інтересів і географію майбутньої аудиторії. Додатково, ви можете звернутися за допомогою до відомих блогерів з активними передплатниками. Це один з найбільш довірчих каналів для реклами будь-якого виду події.

3. Контекстна реклама РСЯ і КМС. Ця розкрутка події дозволить вам зачепити аудиторію, яка про вас ще не знає, але шукала в інтернеті схожу тематику і задіяти промокод для тих, хто був на сайті і не зареєструвався, щоб стимулювати покупку.

4. Поштова розсилка по власним партнерської баз. На сьогодні це очевидний і звичний інструмент запрошення на діловий захід. Плюс вартість розсилки нижче в порівнянні з іншими каналами просування. Головне пам’ятайте, що ваша основна мета – інформувати людей, а не потрапити в бан лист.

5. Публікації на міських порталах і в електронних афішах подій. Це допоможе максимально просунути і розширити аудиторію, заповнити відсутню інфополе. Якщо хто-небудь вирішить знайти захід в інтернеті, пошукові системи які проиндексировали ваші оголошення, покажуть їх. Як бонус, можна оплатити платні розміщення або блоки на таких сайтах.

6. Прямі ефіри на радіо і на телебачення. Ви збільшуєте кількість згадок конференції та охоплення аудиторії. Мінуси: аудиторія буде неоднорідна, відсоток зацікавлених в подію обчислити досить важко.

Наша порада, досліджуйте всі методи просування події, так як при виборі тільки одного, ви можливо втратите частину потенційної аудиторії, якій немає в обраному сегменті пошуку і ускладніть користувачам доступ до інформації. Не відмовляйтеся від каналу будь-якого виду комунікації, поки особисто його не протестіруете. Моніторьте актуальну ефективність ваших рекламних кампаній. У всіх досить різні уподобання, тому важливо розуміти позитивний результат від кожного підходу.