Навіщо відвідувати IT-конференції і мітапи? Профіт від IT-подій

Вигода від відвідування іт-івентів – бути у курсі і вдосконалювати впровадження бізнес цілей. Ходити на технологічні виступи буде цікаво і корисно не тільки для девелоперів / дизайнерів / тестувальників, а також для суміжних професій. На сьогоднішній день IT – це живе і динамічне ком’юніті, яке допомагає інтегруватися в сучасний світ і отримувати профіт від нових технологій. Спробуємо дати відповідь на наступне питання: “Чи варто відвідувати ці події?”

Причини чому необхідно бувати на IT-конференціях

1. Переваги від отримання нових знань і досвіду

ІТ-конференції – доступний і достовірний спосіб дізнатися про останні нововведення ринку та best практиках. Сьогодні досить важливо отримати чужий досвід, який є дуже корисним для подальшої імплементації ваших планів. Можна відкити для себе про нові бібліотеки, сучасні інструменти і підходи які ви ще не разу не використовували і не впевнені чи вони варті вашої уваги. Ви зрозумієте чи потрібно наступати на чужі граблі та заощадите великий багаж часу. Задавайте більше питань на необхідної тематики під часу виступу або кави брейку.

До речі, ви можете у нас легко знайти підходящі IT-саміти в календарі.

2. Соціалізація, нетворкінг і корисні знайомства

Отримати користь на конференції можна не тільки від знань, але і від корисних і приємних знайомств з професіоналами з вашої галузі. Діловому спілкуванню сприяє фактор продуктивної атмосфери обміну думками. На мітапі ви можете зустріти необхідних людей, які допоможуть вам у досягненні поставлених цілей або вирішенні складних технічних завдань. Якщо ви є HR спеціалістом або власником бізнесу – для вас це гарний привід знайти цінного співробітника за допомогою живого спілкування.

3. Цінність генерації ідеї і натхнення на створення нового

Як правило, організатори намагаються знайти надихаючих спікерів для виступу. Вони допомагають зарядити публіку гарним настроєм і зробити сам івент неповторним. Успішні люди надихають історіями успіху в своїй діяльності і дозволяють розкрити нестандартний підхід до типових моделей. Розкрити стандартні речі зі зворотного боку і зарядити кожного з нас новими ідеями. Адже не дарма кажуть, що необхідно завжди залишатися голодним для досягнення своїх цілей і підігріву мотивації.

4. Відмінний релакс і привід повеселитися

Досить часто будь-яка освітня конференція перетікає в видовищну і розважальну програму, де кожен зможе поспілкуватися і насолодитися неформальною обстановкою. Для нашого ока будь-яка зміна картинки дисплея просто маст хев. Це просто величезний плюс від відвідування айтішних-заходів, які впливають позитивно на наше здоров’я. Досить часто вони проводяться в інших містах, тому це відмінний привід з’їздити на уїк-енд в нове і прикольне місце.