Куди піти погуляти по Одесі без грошей?

Одеса одне з найгарніших міст України. Це курортне місто та міжнародний порт – але як не дивно тут можна дуже легко провести уїк-енд майже без грошей. Погуляти в Одесі з нульовим бюджетом просто. В першу чергу безкоштовно і дуже гарно можна провести свій час в парках Одеси, а їх дуже багато.

Прогулянка парком ім. М. Горького

Парк ім. М. Горького вражає дивовижною красою дерев, тут безліч затишних лавок для відпочинку, крім того насолодившись тишею можна гарно провести час слухаючи веселу музику з кафе та ресторанів яких тут безліч. Це одне з перших місць, які ми радимо піти погуляти. Так за зовсім невеличку плату можна зіграти в міні-гольф на спеціально облаштованому полі.

Парк ім. М. Горького

Парк імені Шевченка

Це найпопулярніше місце для відпочинку одеситів, він простягається до самої Аркадії. У парку знаходиться стадіон та Зелений театр, крім того в парку можна просто почитати (наприклад наш топ книг різдвяних книг), погодувати пташок чи насолодитись чашечкою кави.

Парк імені Шевченка

Парк Перемоги

Парк пропонує безліч як безкоштовних ідей як провести свій час в Одесі так і платних розваг. Так тут із задоволенням можна слідкувати за черепашками які живуть у штучному озері або за лебедями які гніздяться тут протягом літа. Взимку у парку Перемоги на озері розташований безкоштовний каток.

Парк Перемоги

Що робити в Одесі без заповненого гаманця?

Звичайно йти на пляж. Їх тут безліч – свіжим морським повітрям можна насолоджуватись круглий рік, а літом ще й теплою водою Чорного моря. Пляжів безліч: Аркадія, Ланжерон, Золотий Берег, Отрада – і кожен з них неповторний. На пляжі Ланжерон взагалі можна безкоштовно привітатися з дельфінами з місцевого дельфінарію.

Відвідати храми Одеси

Зовсім безкоштовно можна відвідати неповторні храми Одеси. Їх тут безліч, як і конфесій до яких вони відносяться. Ви не повині за них платити, але є деякі вимоги до одягу, особливо жінок. Всі вони неповторні:
• Римо-католицький Костел Святого Петра Апостола,
• Свято-Троїцький Собор,
• Головна синагога Одеси,
• Вірменська апостольська церква,
• Свято-Успенський чоловічий монастир.

Що робити в Одесі без товстого гаманця? Звісно йти гуляти старим містом. Обійти його за один день неможливо, а ось здобути вражаючі емоції так. Неперевершена архітектура старих будівель захоплює з першого погляду.

Для того щоб смачно пообідати в Одесі не обов’язково мати величезний гаманець. В цьому допоможе Привоз – найвідоміший базар України. Тут можна смачно поїсти будь якими смаколиками від горішків та солодощів до морських делікатесів та м’яса – головне правило – торгуватися до останнього, одесити це дуже люблять.

Привоз 

Вечірки які не потребують великих затрат

Як це не дивно, але в Одесі навіть можна відвідати різноманітні вечірки без грошей. Кожного дня тут відбуваються різноманітні тематичні події і до них запросто можна приєднатися. Також у таких закладах як «Алхімія», «Буфет», «Циферблат» можна пограти у різні ігри, наприклад «Мафія» або «Ерудит», також у кафе часто влаштовуються спеціальні події присвячені настільним іграм. Крім ігор в арт-кафе можна зовсім безкоштовно переглянути авторське кіно або послухати концерти різних груп.

Для жінок в Одесі досить часто нічні клуби практикують безкоштовний вхід, але як правило без грошей можна зайти лише до 24:00, потім лише за кошти. Крім безкоштовного входу дівчатам часто пропонуються і безкоштовні коктейлі.

Кожного дня в Одесі відбуваються так звані «квартирники» – веселі тусовки де грає музика, співають пісні або читають вірші, а іноді навіть відбуваються «домашні» виставки картин. Гості на такі тусовки збираються в спеціалізованих групах і пабліках або форумах. Вхід туди як правило безкоштовний або зовсім символічний – 5-20 грн.

Не дивлячись на те, що Одеса вважається найдорожчим курортним містом нашої країни не треба боятися відвідати її з маленьким бюджетом, адже тут безліч цікавих подій за відвідування яких платити не потрібно.