Таємничий і містичний Львів | Легенда Львова

Пропонуємо зануритися по-справжньому у таємничий і містичний Львів, який може налякати до самих мурашок. Відчуття, які розбурхують кров і позбавлять сну на кілька ночей. Моторошні примари, відьми і чаклуни, моторошні таємниці та історії про криваві вбивства — все це можна знайти у загадковій культурній столиці України.

Безплідний будинок

Ходять забобонні легенди, що одна з закоханих пар, які жили тут раніше, ніколи не хотіли мати дітей і попросили відьму позбутися дитини в утробі матері. Чаклунка натомість прокляла весь будинок і досі ті, хто живуть в цьому будинку приречені на самотність і безпліддя. Містичного прокляття у Львові вже більше двохсот років і ніхто не може його зняти з будинку.
Адреса: Львів, вул. Ю. Дрогобича, 8

Львівська Ратуша

Якщо вас до сих пір не налякала попередня спіритична історія, ось вам інформація про лякаючу примару чорної труни. Суд засудив до смертної кари невинного чоловіка і тепер жахливі стогони і тіні переслідують всіх чиновників в цій будівлі. Не дивлячись на те, що згодом цю винуватця злочину зловили, привид не може пробачити образу суддям вже більше чотириста років.
Адреса: Львів, пл. Ринок, 1

Лиса гора

Куди ж без Лисої гори, якщо розмова пішла про містику і незрозуміле у місті Лева — місця шабашу відьом, вовкулаків та чортів. Колись давно тут височів величний замок, але після захоплення поляками він був зруйнований. Залишився глибокий колодязь, в якому і оселилася вся нечесть. Саме він притягував самогубців і проклятих. Однак, люди, втомлені від цієї слави, вирішили закидати колодязь камінням і встановили металевий хрест. Але і на ньому повісився чоловік через деякий час.
Адреса: Знаходиться між Замковою горою та Кайзервальдом.

Гора Страт

Кілька століть тому тут відбувалися страти. У 1847 році тут були страчені Теофіл Вісьньовському і Юзеф Капусцінського, керівники змови, метою якого були антиавстрійські повстання в Галичині. До доповнення, на місці Краківського ринку, який знаходиться нижче гори, було одне з найбільших єврейський цвинтарів у всій Європі. Але сьогодні мало хто вже пам’ятає про ці дії та це стало одним з найулюбленіших місць для прогулянок львів’ян.

Будинок книги ім. Федорова

Останки письменника Івана Федорова протягом декількох століть вмуровані в стіну каплиці. Це є причиною багатьох містичних подій, які огортають цей будинок: бувають само собою під ноги падають старовинні церковні книги, причому відкриваються вони незмінно на сторінках з похоронної Службою Божою. Це все вказує на витівки примари, який даним процесом просить знайти його і зрадити його тіло землі.

Сьогодні кожен сможе знайти безліч цікавих подій у Львові на нашому сайті.