Музей непотрібних речей в Києві | Виставка вторинної сировини

Ми з вами звикли викидати свої старі речі, не думаючи про те, що вони можуть прожити друге життя, якщо знайдуть ще одного люблячого господаря.

У Києві є цілий музей непотрібних речей, відвідати який може абсолютно кожен. Перші екземпляри колекції почали збирати під час війни (в 1943 році), починаючи з моменту відкриття переробного заводу.

Музей незвичайного антикваріату в Києві знаходиться на території заводу по переробці вторинної сировини “Київміськвторресурси”, яке на сьогоднішній день здійснює переробку відходів, а також займається заготівлею металобрухту кольорових і чорних металів.

Знайдені в смітті незвичайні речі вирішили зберегти, створивши спочатку невелику експозицію непотрібних речей. Потім самі працівники заводу і їх сім’ї почали поповнювати колекцію незвичайними антикварними предметами, і в результаті на сьогоднішній день експозиція музею заводу займає ціле приміщення, а вікова категорія окремих експонатів перевищує 200 років.

На даний момент на території заводу дві виставки: одна під відкритим небом, де розміщені найбільші предмети, що не помістилися в приміщенні, а друга – в будівлі музею вторинної сировини.

Адрес музею: Маланюка Євгена , 112, Київ, 02000

Також ви можете абсолютно безкоштовно знайти інші цікаві події у місті Києві.