Топ незвичайних і унікальних місць Львова | Невідомий Львів

Коли приїжджаєш до міста не в перший раз, хочеться побачити вже не замилені локації, а щось виняткове і маловідоме. Так і відвідуючи Львів, є бажання відвідати унікальні місця. Пропонуємо наш підбір незвичайних місць, які будуть чимось новим та дивовижним для туристів які приїхали до Львова.

Неповторний Музей пивоваріння “Львіварня”

Особливий і інтерактивний музейно-культурний комплекс пивної історії розташувався в підвалах Львівського пивзаводу, який був заснований в 1715 році. Кожен гість може відчути себе справжнім пивоваром, занурившись в процес пивоваріння і як бонусна можливість – дегустація 12 видів кегового пива звареного за старовинними рецептами. Сучасний центр мистецтв “Львіварня” з цікавими виставками та культурними подіями для будь якого віку.

Адреса: Львів, вул. Клепарівська, 18

Якщо ви зголодніли і хочете недорого перекусити – пропонуємо наш топ закладів з демократичними цінами у Львові.

Незвичний Музей-двір втрачених іграшок

Якщо ви хочете відвідати один з найдивніших музеїв України, тоді маловідомий музей втрачених іграшок – це те, що ви шукали. Ви і ваша дитина будете вражені і здивованими даними експонатами. Дане місце відмінно підійде для проведення часу всією сім’єю у Львові.

Адреса: Львів, вул. Князя Лева, 3

Особливий Львівський університет безпеки життєдіяльності

Даний навчальний заклад зрівнятися за своєю красою з університетом в Чернівцях і обійде сам таємничий Гоґвардс. Незважаючи на роботу в закритому режимі, деякі туристи можуть потрапити у двір і помилуватися даними дивом архітектури.

Адреса: Львів, вул. Клепарівська, 35

Інтерактивний музей “Таємна аптека”

Пора розкрити древні і невідомі секрети молодості і краси, які приховували від нас. Загляньте в прихованний музей “Таємна Аптека” і розкрийте приховане місце алхіміків, які намагалися створити філософський камінь.

Адреса: Львів, пл. Соборна, 1

Якщо вам сподобалося це місце, можете ознайомитися з нашою добіркою містичних локацій у Львові.

Єдиний в Україні Будинок-кросворд

Сучасний арт-об’єкт Львова зі своєю родзинкою. Тут зображений кросворд з питаннями на всю стіну будинку. Головне не засмучуватися, якщо ви не знаєте відповіді. Приходьте в нічний час і ви здивуєтеся, всі відповіді нанесені неоновим фарбою. Буде хороша можливість перевірити свою кмітливість і ерудованість. Однозначно радимо відвідати це дивовижне місце!

Адреса: Львів, вул. Сахарова, 82

І родзинка на торті – це абсолютно безкоштовні оглядові пішохідні тури по головним вуличкам Львова. Приходьте до 11 ранку на пам’ятник Нептуна на площі Ринок. В кінці ви можете подякувати екскурсовода в залежності від того, сподобалося вам чи ні.