Що подивитися в Києві за два дні та куди піти?

Кожен українець просто забов`язаний завітати хоча б на кілька днів в Київ. Звичайно ж, два дні у столиці це дуже мало, тому саме для вас список найкращих місць, які треба відвідати обов’язково за цей короткий термін.

Прогулятися Хрещатиком

Починати відпочинок, коли у тебе усього лише 2 дні у Києві, потрібно з його «серця» – головної вулиці Хрещатика. Починається вулиця від Європейської площі, проходе через майдан Незалежності та закінчується Бессарабською площею.

У суботу, неділю та під час державних свят рух транспорту на вулиці заборонений, тут весь час відбуваються різноманітні концерти під відкритим небом, проводяться паради та флешмоби.

Саме на нашому сайті EventCamp, ви зможете знайти безліч івентів, які проходять в Київі.

На Хрещатику розташовано безліч ресторанів та кафе, а під землею торгівельно-розважальний комплекс «Глобус».

Поринути в історію міста

Прокладаючи ідеальний маршрут в Києві на 2 дні обов’язково треба не забути відвідати історичні місця, з яких починалася історія України.

Сфоткатися поруч з древнім головним входом до Києва

Золоті ворота – це одна з візитівок міста, яка збереглася ще з часів правління князя Ярослава Мудрого, тому його ви можете побачити поруч з ними. В давні часи ця споруда несла не тільки оборонні функції, але й використовувалась для церемоніальних в’їздів князів до міста. Свою назву вони запозичили від тріумфальних воріт Константинополя.

Ще одним історичним, сакральним і загадковим місцем в столиці є Лиса гора на Видубичах. Це місце вважається культовим входом до потойбіччя, тому й не дивно, що ця місцевість поділена на Русалчин Яр, Яр Відьом та Древній Гай.

Тут можна побачити справжнє стародавнє язичницьке капище та статуї слав`янських богів.

Побачити релігійні місця

Місто каштанів нерідко називають містом тисячі куполів, через те що церков тут дійсно багато. Будучі пару днів в столиці, обов’язково треба виділити декілька годин для відвідування релігійних місць.

Одне з чудес України – Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра

Найвизначнішою релігійною спорудою є Києво-Печерська лавра, куди вже протягом багатьох сторіч з’їжджаються паломники православних християн з усього світу. Православ’я сьогодні налічує всього п’ять Лавр і ця одна з найвидатніших. Заснована в 11 сторіччі, вона вражає різноманітністю архітектурних стилів і неймовірною релігійною атмосферою. На сьогоднішній день це історико-культурний заповідник – найбільший музейний комплекс України.

Ще однією перлиною столиці є Софійський собор, будівництво якого розпочав ще Володимир Великий, а закінчив князь Ярослав Мудрий. Цей собор є найдревнішою пам’яткою Русі, яка збереглася до наших часів. З 1990 року собор занесений до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відвідати Київські розваги

Проїхатися на Київському фунікулері

Складаючи ідеальний маршрут на два дні в столиці, треба обов’язково не забути покататись на відомому київському фунікулері, який миттю домчить від Поштової площі до Михайлівського собору, або до Володимирської гірки. Фунікулер не лише вид транспорту, а й справжня пам’ятка архітектури минулого сторіччя й візитівка міста.

Пройтися по найдавнішої вулиці Східної Європи.

Андріївський Узвіз в Києві є однією з найстаріших київських вулиць – справжній музей під відкритим небом, не відвідавши який під час прогулянки у столиці є справжнім «злочином». Тут безліч місць з незабутньою «київською аурою»: Андріївська церков, палац короля Річарда, будинок Турбіних, також тут декілька художніх галерей і майстерень, театрів, в будь яку пору року тут можна купити вироби місцевих митців із дерева, глини, антикварні монети та ювелірні вироби.

Обов’язково треба відвідати і київський зоопарк, до речі один із самих великих в Європі. Тут проживають більш ніж 360 видів тварин на 34 га площі. Тут є і слони, зебри, лами, страуси, жирафи,різні безхребетні, плазуни та амфібії. Зоопарк відкритий для гостей щодня.

Доречі ми приготували для вас топ контактних зоопарків, де можно погладити тваринку.

Вікенд у столиці – це чудова можливість познайомитися з серцем України і відчути себе справжнім киянином.