9 незвичайних фестивалів з усього світу

Ви навіть уявити собі не зможете, що в деяких країнах проводяться дивні свята, які не інакше, як аномальним абсурдом не назвеш. Карнавали в Італії та Бразилії, свята, присвячені заснуванню держави або міста, корида, фламенко … стільки свят, що і не перелічити. Але, всі вони є за своєю суттю традиційними. Ось деякі неймовірні фестивалі різних країн, котрі є винятком і не вкладаються в нашій голові.

Фестиваль рогоносців | Італія, село Рока

В Італії, в селі Рокка-Кантерано щороку проходить веселий та екстраординарний фестиваль рогоносців. Люди в цьому селі досить просто дивляться на подружні зради. Вони надягають шапочки з ріжками і танцюють, співають і веселяться цілий день.

Історія цього праздника бере своє начало в 1337 році після зміни прав першої брачної ночі. У ті далекі часи середньовіччя, в першу шлюбну ніч феодал міг запросто за своїм бажанням замінити нареченого.

Нагадуємо, що на нашому сайті ви зможете знайти будь-які унікальні івенти.

Фестиваль грязі | Південна Корея, Борген

Якщо ви опинитеся в Боргене (Південна Корея), то приготуйтеся бути обмазаним морським брудом. Корейці та гості міста співають, танцюють та дарують незабутніх емоції.

Томатина (La Tomatina) – Іспанські томатні бої

Август в Буньолі – це грандіозний тижневий марафон червоних Помідор. На сьомий день марафону проводиться феноменальне свято La Tomatina. Що це таке? Береться неймовірно велика кількість помідор, близько 10 тонн, і починається стрілянина помідорами. Крім епічної битви, тут готують неповторну паелью, штурмують дерев’яні стовпи та купаються в великому басейні томатного соку.

Фестиваль катання сиру по пагорбу Купера, Англія

Хто не любить сир? Його їдять в бутербродах, посипають піци та пасту. А ось жителі Глостершира (Великобританія) присвятили сиру ціле небувале свято. Щороку, в кінці травня, учасники змагання беруть головки сиру вагою не менше 4 кг і відправляються на вершину пагорба Куперс-Хілл. Швидкість скочування головки сиру – близько 112 км/год. Учасники запускають сир з гори і біжать за нею, щоб наздогнати. Переможець удостоюється величезної честі потримати цю головку.

Читайте також – кращі літні фести Києва.

Фестиваль палаючих бочок | Великобританія

Деякі вважають, що цей винятковий фестиваль зародився в Девоні (Великобританія), ще в язичницькі часи, тисячу років тому. Учасникам (тільки корінним жителям Девона), треба обмазати усю бочку чорною смолою та нести за Девону. Потім цю бочку підпалюють.

Яєчний фестиваль | США, штат Монтана

А в штаті Монтана, в кінці літа, один день їдять не традиційну яєчню, а бичачі яєчка. Їх смажать, маринують, печуть або варять. У цей день місцеві жителі і гості поїдають страви цих яєчок і цілком задоволені. Все це дійство супроводжується веселими жартами, танцями і піснями.

Фестиваль Жаб | США, штат Луїзіана

Напередодні Дня праці, в штаті Луїзіана, проходить Фестиваль на честь жаб. В цей день проходять різного роду змагання, театралізовані свята і поїдання страв, приготованих з жаб.

Також буде цікаво дізнатися про найкращі літні події Львова.

Фестиваль “Ел Колачо” або стрибки над дітьми | Іспанія

Щороку в Кастільо-де-Мурсія (Іспанія) проходить свято Тіла Господнього. В один із днів свята жителі збирають малюків, що народилися в цей рік та які не досягли 12-місячного віку, і очищають їх від скверни, страхів і хвороб. Цей старовинний обряд кожен рік займає найвищі місця в рейтингу найбільш дивних фестивалів планети. Вибирається декілька чоловіків Колачо, та одягають їх у яскраві жовто-червоні костюми і маски «дияволів». Вони стрибають через немовлят, покладених на подушки. Потім все веселяться і співають.

За всю історію проведення, жодне немовля не постраждало.

Свято Часника | США, Каліфорнія

У липні в Каліфорнії вшановують часник. Напередодні, жителі штату і всі ресторани і кафе, готують різні страви з часнику (супи, бутерброди). В цей час, художники малюють часник. У самий свято музиканти і артисти висипають на вулиці і співають пісні, присвячені часнику.

І це ще не всі дивовижні свята. Скільки країн, стільки й свят.