Значення емоційного інтелекту та його роль в 21 столітті

Згідно з дослідженнями, рівень емоційного інтелекту є важливим фактором впливу на наше життя, який відрізняє успішних керівників. Емоційний інтелект (EQ) визначає істотний вплив на те, як ми управляємо поведінковими шаблонами, соціальними ситуаціями та приймаємо особисті рішення на основі чужих емоцій.

Коли EQ (emotional quotient) вперше з’явився як концепція, він послужив важливим поясненням, що близько 70% людей із середнім IQ мають кращі показники, ніж люди з більш високим. Це змінило те, як ми сприймаємо успіх і де його значне джерело, адже ефективність управлінської діяльності на 85% залежить саме від EQ.

Основні показники високого емоційного інтелекту у сучасної людини

  1. Уміння розрізняти та формулювати широкий спектр відтінків емоцій.
  2. Здатність м’яко вносити поправки в емоції оточуючих людей.
  3. Мистецтво знаходити та підтримувати контакти.
  4. Здатність відстоювати особисту думку та поважати кордони людей.
  5. Гнучкість до нових і непередбачуваних ситуацій.
  6. Стійкий емоційний фон.
  7. Здатність застосовувати стратегії до вирішення конфліктів.

Чотири дуже важливих аспектів емоційного інтелекту

1. Самосвідомість

Коли ми беремо до уваги емоційний інтелект, самосвідомість відрізняється від того, що багато людей визначають як «пізнання себе». Це більш глибоке прийняття стратегій самооцінки і аналізу.

Більшість відчувають емоційні реакції на події, про які вони не знають. Коли їх запитають про стан, вони дадуть вам один з основних відповідей, наприклад: добре, погано і т.д.

Бути більш самосвідомим означає насправді приділяти достатню увагу стану своїх емоцій через регулярні проміжки часу протягом дня. Таким чином, ви стаєте більш обізнаними про тонких зміни ваших емоцій і про те, що саме на них впливає. Це несе в собі велику важливість, коли ви стикаєтеся з новою інформацією, спілкуєтеся з колегами або клієнтами або міняєте своє середовище.

Щоб попрацювати над своєю самосвідомістю, ви повинні медитувати, залишатися сфокусованим і виробити звичку перевіряти свої емоції перед важливою зустріччю або розмовою з клієнтом.

2. Самоврядування

Коли ви стаєте більш обізнаними про значимість своїх емоцій в певних ситуаціях, ви дозволяєте собі правильно управляти ними. Самоврядування полягає в тому, щоб повністю усвідомлювати, що ви відчуваєте та бути здатним вибрати найбільш прийнятних відповідей в даних обставинах.

Тим не менш, ви повинні знати різницю між самоврядуванням і самодостатністю. Ви не можете назвати це самосвідомістю, коли ви ходите з фальшивою посмішкою та кажете, що все працює добре.

Щоб по-справжньому опанувати самоврядуванням, вам потрібно прийняти те, що ви відчуваєте. Хоча ви можете змінити свою актуальну емоційну реакцію на певну ситуацію, частіше за все ви не зможете просто відключити емоції, які ви відчуваєте їх. Прийміть свої почуття замість того, щоб стримувати їх, і ви зможете придумати відповідний спосіб реагувати на те, що відбувається.

3. Суспільне визнання

Соціальна обізнаність, або те, що більшість людей називають емпатією – це розуміння та поділ почуттів інших людей. Саме завдяки багатьом експертам у цій галузі, емпатія стала розглядатися як один з найважливіших навичок емоційного інтелекту, що дозволяють нам спілкуватися з людьми і передбачити їх емоційні зміни. Ви також повинні усвідомлювати себе і бути більш уразливими, щоб ви могли ідентифікувати себе з усіма оточуючими емоціями.

Людей часто дивує той факт, що більш вразлива і самосвідома здатність підвищує вашу здатність до емпатії. Але це факт, що це схоже на мову – ви не зрозумієте, що говорять інші, якщо ви не розумієте їх. Займаючись медитацією, відвідуючи бізнес-форуми і тренуючи свій розум, ви зможете краще розуміти, що відчувають ваші колеги і клієнти.

4. Управління відносинами

Як тільки ви опануєте трьома попередніми навичками, ви зможете управляти відносинами з людьми найкращим чином. Формування корисних відносин залежить від трьох найважливіших емоційних навичок: завжди цікавитися тим, що мотивує інших людей і що викликає певні ситуації, вірити в те, що у кожного є найкращі наміри, і бути відкритим, коли справа доходить до передачі своїх емоцій і думок.

Висновок

Мати в числі своїх якостей високий рівень EQ – необхідна потреба в поточний час, яка дає швидкий прогрес і поліпшення здібностей в управлінні. Емоції і інтелект взаємопов’язані та дуже часто тісно взаємодіють. Той факт, що ви працюєте над своїм емоційним інтелектом, не означає, що людина, з якою ви спілкуєтеся, робить те ж саме. Тому, коли ви спілкуєтеся з іншими, ви завжди повинні цікавитися їхньою поведінкою, щоб ви могли дізнатися, наскільки вони самосознательного і як вони управляють своїми емоціями. Важливість вибору кращого полягає в збереженні позитивного настрою і домагатися позитивних результатів.