Як знайти спікера на бізнес захід?

Знайти гарного спікера на захід не так-то просто, особливо якщо це не безкоштовна ділова подія для серйозних людей. В наші дні вимоглива публіка вже потребує доповідача з відмінною презентабельністю, харизмою і високим ораторським мистецтвом. Виступ обов’язково має бути технологічним і інтерактивним.

Rear view of man gesturing with hand while standing against defocused group of people sitting at the chairs in front of him

Питання пошуку спікера на бізнес подію або конференцію ділиться на дві частини: де шукати власне контакти доповідача з гострим язиком і як вийти з ними на зв’язок.

Де можна знайти необхідних людей?

  1. афіші-сайти подій зі схожою тематикою;
  2. конференції на зразок TEDx;
  3. інтерв’ю в популярних виданнях: Forbes і так далі;
  4. професорський склад університетів;
  5. спікерські бюро та івент агентства.

Як вийти на зв’язок зі спікером?

  1. Загальна пошта компанії де працює кандидат. Досить банальний приклад і рідко працює, але KPI все одно з нього є.
  2. Соціальні мережі. Тут ви зможете не тільки контактувати з людиною, але і вивчити його інтереси і як він спілкується з людьми. Важливо, який контент він туди розміщує, на кого він спрямований і хто його читає.
  3. Відвідувати заходи схожої тематики і підбирати необхідних людей там. Це хороша можливість знайти спільні погляди і налагодити живий контакт.
  4. Вивчити минулі заходи і вибрати зі спікерів, які вже брали участь у конференціях

Якщо доповідачі для ділових заходів вам потрібні не тільки на один раз, то краще за все мати свою базу і постійно оновлювати її актуальними даними.

Чи не останній пункт – це щоб майбутній оратор зацікавився в участі в вашому подій, а не стало для нього або неї ще однієї конференцією для галочки. Обговоріть план підготовки, як організовується захід і його етапи, що ви очікуєте від виступу, так як це дозволить сформувати правильні обопільні очікування. Повторюйте людям важливість детального планування і ретельної підготовки.

Тільки в поєднанні ви отримаєте не тільки відмінного спікера, але і дуже гарний івент який всім запам’ятається.