Сьогодні важко залишатися у фокусі на результат при постійному потоці цифрових технології, вирішенні щоденних питань з працівниками та вимог клієнтів.
Багатозадачність – важливий навик, що дозволяє вирішити одночасно декілька проблем, але це так само і великий недолік багатьох. Постійне зростання дрібних помилок і подразників погано позначається на нашому емоційному настрої.

Практикуйтеся для підтримки концентрації для того, щоб навчитися не розпорошуватися. Допомогти прокачати це можна на різних бізнес тренінгах і корпоративниих практиках. Є й інший вихід – проводити тренінг власноруч у себе вдома. Почніть з 5 хвилин в день поступово збільшуючи кількість часу. Зберегти фокус не так-то й просто – потрібно ретельне усвідомлення вибору і багато кропіткої практики.
Рекомендації для фокусування і продуктивності
1. У пріоритеті важливі і складні справи
Рішення незначних завдань виснажує і втомлює мозок, зменшує необхідний фокус на потенційно критичні мети. Як результат, у другій половині дня продуктивність будь-якої людини здатна знижуватися на кілька пунктів вниз.
Читайте також – “Як організувати та підготовити конференцію“.
Для ефективного підвищення фокуса на досягнення мети і необхідного результату, поміняйте порядок виконання завдань на день. Надсилайте всі ресурси на виконання головних завдань. Розподіляйте сили і час між завданнями за допомогою планів і розкладу. З ранку виконуйте завдання, які вимагають максимальної концентрації і мислення.
2. Підхід до організації робочого часу
Необхідно ретельно підходити до оптимізації робочого дня – планування і контроль повинні стати вашим девізом. Існують декілька принципів в тайм-менеджементі для управління часом. В середньому людина сфокусована близько 6-8 годин на тиждень. Знайдіть найбільш відповідний для вас продуктивний час і складайте свій розклад заснований на цих даних.
3. Мозок – це головний мускл вашого тіла
Нашому мозку необхідне постійне тренування для підвищення фокуса на поставлені завдання. Адаптація в монозадачності займає велику кількість часу, так як розсіяна увага стає звичайною практикою для людей і часто ми навіть не помічаємо нашу увагу на це.
Фокус – результат інтересу, який вимагає свідомого зусилля. Не намагайтеся зробити все і відразу.