Фестивалі квітів в Європі, які пахнуть весною

Весна – прекрасна пора щоб відправитися в барвисту подорож по квітковим фестивалям Старого світу. У деяких куточках Європи, світ змінюється практично до невпізнання, так як там розквітає величезна кількість пишнобарвних квітів, просто вражає уяву.

Досить багато туристів в такий час подорожують, щоб подивитися на подібні вражаючі масові цвітіння, крім того це досить непоганий спосіб відпочити. Адже кольористий фестиваль квітів може бути не головною метою, але її цілком зручно можна буде поєднати і з іншими приємними розвагами.

Європейські міста, де можна насолодитися «яскравими» та великими святами квітів

Кекенхоф (Нідерланди) – не дивно, що це місце потрапило в список, адже тут величезна кількість усіма улюблених тюльпанів. Крім величезних полів, тут так само є красивий парк тюльпанів, який побудован в 1840 році в англійському стилі. Кожен весняний сезон сюди стягуються понад мільйон осіб.

Сади королівського парку – одне з найцікавіших місць для квіткового туризму. Тут ви можете насолодитися водними прогулянками по каналах, що йде через численні тюльпанові поля. Щорічно оновлюється квіткові шоу та розкішний дизайн. Але найголовніша увага цілеспрямована на оформлення головної клумби. Увесь квітень є оптимальним, а саме 25 числа буде проходити мальовничий парад, тому важливо чітко планувати поїздку.

На нашому сайті, ви можете прочитати так само про найнезвичайніші фестивалі світу.

Жирона (Іспанія) – зазвичай це місце не дуже приваблює туристів, але під час фестивалю квітів «Temps de Flors» тут безперечно варто затриматися на декілька днів. Проводиться головне квіткове шоу країни у травні в районі Barri Vell, і в цей час вулиці, будинки та інші куточки фарбуються соковитими фарбами різних кольорів та живих відтінків. Прогулянки тут будуть неймовірно дивовижними та барвистими. Організовувати подорож варто у 10 числах.

Мадейра (Португалія) – тут практично цілий острів перетворюється в особливе квіткове буйство карнавалу, за престиж якого відповідають кращі португальські дизайнери. До того ж зустріч весни супроводжується постійної музикою, танцями та іншим веселощами, в яких особливо подобається брати участь дітям. Сюди можна вирушати з кінця квітня на практично на весь травень, протягом якого будуть проходити різні квіткові заходи. Безпосередньо парад відбудеться в перших числах травня.

Челсі – Лондон (Великобританія) мало асоціюється з проведенням квіткових фестивалів, однак саме в Челсі можна буде помилуватися на квіти і знайти щось нове, так як тут не тільки показують, як цікаво можна оформити інтер’єр квітами, а й нові види деяких рослин. Триває цей захід досить недовго, всього кілька днів, а тому дні його проведення варто дізнаватися окремо.

Брюссель (Бельгія) – тут відкриваються і цвітуть дивовижні королівські оранжереї, які до слова, досить рідко відкриваються для відвідування, але їх «наповнення» настільки різноманітно, що спробувати потрапити сюди ясно варто. Квітів як і туристів тут дуже багато, а тому варто все заздалегідь спланувати, більш того вхід в них платний, відповідно його як і час роботи буде потрібно дізнатися заздалегідь.

Все це в більшості організовані заходи на певні дати, які проводяться в самий пік цвітіння. Тому щоб потрапити на самі барвисті подробиці, потрібно знати досить багато різних моментів, проте якщо людина просто хоче насолодитися красою природи, яка в повній мірі розкривається навесні, то йому просто варто відправитися до Шотландії, Флоренцію, Канаду, Австралію і безліч інших куточків, які вразять красою і цвітінням дикої природи.