Види заходів: формат, класифікація event-заходів

Щоб результат від заходу був максимально повним, важливо правильно вибрати формат і тип співзвучний вашим цілям. Розглянемо якими бувають види event-заходів сьогодні та які формати найбільш затребувані у сучасної публіки.

Вид 1: Заходи з продажем доступу

Найпростіша монетизація – реалізація квитків. Різновидом такої подій може бути:

  1. тренінг
  2. семінар
  3. конференція (в форматах як онлайн, так і офлайн)
  4. фестиваль
  5. концерт
  6. розважальне або науково-освітне дійство

Найголовніше це те, що учасники отримають реальну користь і емоції.

Прибуток на таких зустрічах безпосередньо залежить від ідеї, якісно поданої інформації та реклами.

Читайте ще – як розкрутити будь-яку подію або конференцію.

Як правило, на подібних типах сучасних заходів ведеться запис, яка також з успіхом може продаватися, забезпечуючи додатковий грошовий потік.

Вид 2: Партнерські або спонсорські

Цей вид класифікації заходів в різних індустріях найчастіше безкоштовний для вхідної аудиторії, а «прибуток» обчислюється у вигляді потенційних клієнтів для рекламодавців-спонсорів.

Забрендувавши зустріч, ваша компанія підвищує імідж, лояльність потенційних покупців товарів або послуг. Найбільш поширене явище це партнерська ярмарка або виставка.

Створити необхідну подію для вашого бізнесу можна на нашому івент-майданчику EventCamp.

Якщо організатором є ви – прибуток формується в вартості за стенди і місця. Якщо ви – учасник, ваше завдання з найбільшим ефектом використовувати потік відвідувачів: налагоджувати зв’язки, здійснювати продаж, рекламувати і просувати власний бренд.

Вид 3: Подія «під продукт»

Найчастіше це розважальне дійство для великої кількості людей, де обов’язковим елементом є покупка недорогого продукту.

Хорошим прикладом може служити фестиваль повітряних ліхтариків: для участі в запуску необхідно придбати чарівний ліхтар, різноманіття яких представлено на стійках організатора.

Вміла реклама здатна навести величезну кількість людей і забезпечити вам чималий прибуток.

Вид 4: Просування місця під мету заходу

Найефективніший спосіб просування ресторану, клубу, розважального центру або бізнес майданчика – низка різних тем і форматів для залучення цільової аудиторії. Мотивація учасників проста: приходячи до вас вони отримують користь або емоційне задоволення, попутно купуючи ваші товари або послуги. Це відмінне рішення тематичних видів бізнес івентів, наприклад для салону краси або дитячого клубу.

Регулярно організовуючи популярні «дні відкритих дверей» з подарунками та шоу, ви складете про себе гарне враження і запустите механізм «сарафанного радіо» для збільшення потоку реальних покупців.

Читайте також – як правильно підійти до організації заходу.

Для оптимальної стратегії просування ви можете використовувати як один формат заходу, так і чергувати або змішувати їх. Щоб не витратити гроші і зусилля даремно, слід провести попередній аналіз аудиторії, вибрати правильне місце і час і не планувати грандіозних подій, якщо це ваш перший досвід.

Просування бізнесу за допомогою цих видів маркетингу – різноманітна сфера, здатна вирішити безліч завдань, підняти впізнаваність бренду на якісно нову висоту і збільшити прибуток у рази.