Де смачно і дешево поїсти у Львові?

Якщо ви втомилися від прогулянок по затишних та містичних вуличках Львова, тоді у вас є гарна можливість зануритися і спробувати смачну їжу цього міста!

Де смачно і дешево поїсти у Львові?

Більшість туристів хочуть заощадити на обідах, щоб купити собі сувеніри або відвідати музеї. Наш сайт найцікавіших подій EventCamp готовий поділитися інформацією, де недорого і смачно поїсти у Львові.

Львівські ресторанчики і кафешки – це особлива любов і фірмова атмосфера міста.

Пузата хата. Один з найбільших ресторанів швидкого харчування в Україні, який орієнтований на українську кухню. Сьогодні – це один з найпопулярніших і економічних варіантів де поїсти. Перше блюдо, друге і напій вийде близько 100 гривень.

Адреса: Львів пр-т Шевченко, 10
Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 12

Трапезна Ідей. Калоритний і атмосферне формат закладу в середньовічному стилі, яке знаходиться буквально в підземеллі стародавнього монастиря – колишньої броварні монастиря отців Бернардинів. Тут смачні не тільки страви, а й ціни. Українська та європейська кухня за старовинними галицькими рецептами. Автентичне меню кухні на українському діалекті, бограч і деруни.
Адреса: Львів, вул. Валова, 18а

Сіли-з’їли. Поширена мережа піцерій самообслуговування у Львові і в багатьох інших великих містах нашої країни. У даного закладу відмінний рейтинг та відгуки про кухню. Ви можете заощадити тут не тільки час, а й гроші. Багато помиляються, думаючи що тут є тільки є піца, але так само відвідувачі можуть замовити традиційні борщі і салати.

Адреса: Львів, вул. Січових Стрільців, 10
Адреса: Львів, вул. Князя Романа 12/14
Адреса: Львів, вул. Київська, 7
Адреса: Львів, вул. Вітовського, 1
Адреса: Львів, вул. Костя Левицького, 2

Open. Новий підхід до ресторанів швидкого харчування. Тут ви не знайдете шкідливий для здоров’я фаст-фуд, а годують своїх відвідувачів смачними салатами, українським борщем, соковитими стейками і домашньою випічкою за адекватними цінами. Заклад досить світлий і просторий, за рахунок величезних вікон. Заклад відкрився не так давно, але вже запрацювало любов городян і туристів. На всі категорії страв встановлена ​​фіксована ціна за 100 грам, а вранці на каву, стейки і сендвічі діють знижки.

Адреса: Львів, вул. Театральна, 7
Адреса: Львів, вул. Гнатюка, 7
Адреса: Львів, вул. Під дубом, 7б
Адреса: Львів, вул. Героїв УПА, 73

Кулінарна студія української кухні. Для багатьох головне не тільки смачно і дешево поїсти, а й красиво з шиком. Звичайні страви тут подають як в мішленівських ресторані. Спочатку і не віриться очам, що низька ціна і такий сервіс можуть бути представлені в одному закладі. По-справжньому кулінарні шедеври національної кухні готують з любов’ю створюють на відкритій кухні прямо на очах відвідувачів.
Адреса: Львів, проїзд Крива Липа, 9

Час поісті. Цікаве заклад самому центрі Львова. Мінус заклад – воно велелюдне, але тут ви знайдете великий вибір страв за дуже дешевою ціною. Влітку є крита веранда. Український борщ тут коштує дешевше ніж в Пузатої хати, але за смаком буде на порядок смачніше. Комплексний обід тут обійдеться до 100 грн.
Адреса: Львів, вул. Староєврейська 12