Як вибрати захоплюючу тему виступу?

Коли справа доходить до вибору відповідної теми заходу – вона повинна бути яскравою, актуальною на поточний момент і яка привертає цінну увагу. Топік зобов’язаний бути корисним для слухача і змушувати задуматися про основну ідею виступу.

Гарним вибором буде суперечлива тема, так як вона не залишить байдужим вашого слухача і дозволить вступити в демагогію з ним. Відмінним показником буде орієнтування уваги на спікера і відсутність бажання відволіктися на перерву, навіть якщо мова йде про каву :). Вас повинні уважно слухати, щоб обговорити з вами все цікавлять деталі.

Одне з головних правил – незабутній виступ це відмінно підібрана тема

Найкраща тема – це яка подобається і оратору і публіці. Ви можете виступати абсолютно з будь-якою темою на будь-якому типу конференцій, але вона повинна бути близька до оратору. Відчуття які зазнають в залі, повинні залишитися на довго. Оцінка цільової аудиторії і публіки – це найточніший індикатор вашої підготовленості.

Важливий пункт – тема виступу повинна бути новою

Важливо постійно оновлювати контент. Якщо зал уже чув захоплюючий виступ на дану тематику, йому буде не цікаво слухати те ж саме. Вам необхідно переглядати відео записи з уже минулих виступів або відвідувати схожі події в вашому місті для аналізу реакції залу. Для того, щоб добитися кращого фідбеку, необхідно бути досить гнучким і підлаштовуватися.

Якщо говорити про подачу матеріалу, тоді ваш виступ має бути складено так, щоб глядач із самого початку і до кінця був зосереджений, заряджений і налаштований тільки на вас. Тут позитивно зіграє харизма, приємний тембр голосу, своєчасна і розумна розстановка акценту і інтонації.