Що робити в Києві взимку?

Коли згадуєш про Київ перед очима зразу виникає Хрещатик вкритий каштановим цвітом, але що робити якщо опинився в столиці взимку? Куди піти взимку в Києві і гарно провести свій час?

Насправді таких місць дуже багато, ось лише невелика кількість з них.

Софійський собор узимку

Однієї з найвизначніших споруд столиці є Софійський собор, зведений князем Ярославом Мудрим ще в 11 сторіччі. Пізніше собор декілька разів перебудовували, надаючи йому елементи українського бароко. Собор відкритий в зимовий період та круглий рік. Відвідуючи собор можна побачити величезну кількість стародавніх фресок і легендарну мозаїку Богоматір Оранта.

Софійський собор

Києво-Печерська Лавра

Ще однією історичною візитівкою Києва є Києво-Печерська Лавра, яку цікаво відвідувати як в теплі пори року так і взимку. Величний монастир 11 сторіччя, храми та церкви з таємничими печерами та мощами святих на протязі багатьох років манять до себе паломників з усього світу.

Києво-Печерська Лавра

Київський академічний театр ляльок

Не знаєте, що подивитися в Києві взимку – відвідайте ляльковий театр. Будівля яка знаходиться на просторах Хрещатого парку неначе з’явилась тут випадково, адже вона дуже схожа на замок з мультиків «Walt Disney». В театрі широкий репертуар дитячих вистав, які принесуть море емоцій й дорослим глядачам.

PinchukArtCentre 

PinchukArtCentre взимку обов’язково треба відвідати, тому ще тільки тут можна побачити безліч сучасних робіт молодих художників, скульпторів. Це єдине місце в столиці де проводяться найкреативніші виставки та представлені неймовірні інсталяції. Галерея є одним з найпопулярніших місць відпочинку в столиці, тому дуже часто приходиться відстояти чергу щоб потрапити у середину.

Національний Ботанічний сад ім.М.М.Гришка зимою

Бажаєте справжніх зимових розваг – тоді вам до ботанічного саду ім. М.Гришка. Взимку вся територія саду вкрита білим пухнастим снігом, тут можна покататися на санчатах, випити глінтвейну, або просто прогулятися серед неймовірної зимової краси.

Для справжніх поціновувачів зимової природи найкращім місцем відпочинку в столиці стане Голосіївський ліс. Серед тисячі дерев можна гарно проїхатися на санчатах, або намалювати льодові візерунки ковзанами на лісових озерах. Якщо бажаєте справжніх зимових селфі – тоді вам сюди.

Парк «Київська Русь»

Поціновувачам зимових розваг треба обов’язково відвідати парк «Київська Русь». На території парку можна не лише постріляти з требушету а й зануритись у атмосферу середньовіччя. Під час зимових свят тут відбуваються маскаради, майстер-класи та різноманітні тематичні заходи. Для відвідувачів представлено безліч різноманітних локацій, найцікавішими є:
* Оборонний комплекс.
* Десятинна церква.
* Городище Кия.
* Садиби бояр.
* Торгова вулиця.
* Великий Ярославів двір.

парк «Київська Русь»

Найкращі події в Києві можна знайти в клубі Atlas, який є одним з найпопулярніших серед молоді столиці. Саме тут відбуваються концерти відомих українських та закордонних зірок. На більш ніж 1000 м2 відбувається івент який став справжнім проривом для всієї української музики. Саме завдяки Atlas Київ з концертами відвідують відомі закордонні зірки. Хочете справжнього драйву в холодні зимові вечори – тоді вам саме сюди. Atlas – це драйв й неймовірна енергетика за помірну ціну.

Якщо серед холодної зими захотілося веселих розваг тоді обов’язково треба завітати в ТРЦ «Термінал». В розважальному центрі можна не лише зіграти в боулінг, покататися на ковзанах або відвідати картинг, але й одягнути купальник й зануритись у веселі водні розваги, адже на території є аквапарк. На льодовій арені центру відбуваються спортивні змагання міжнародного рівня. Також в «Терміналі» є кінозал, ресторани й кафе, фітнес-центр та готель.

Відвідуючи Київ не треба забувати й про велику кількість різноманітних музеїв, які дозволяють переглянути свою думку на безліч відомих подій.

Обов’язково треба відвідати:
* Національний музей народної архітектури та побуту України в Пірогово.
* Національний художній музей України.
* Музей води.
* Victoria Museum.
* Київський планетарій.
* Музей іграшки.
* Аптеку-музей.
* Музей туалету.

Це лише невеликий відсоток неповторних місць в столиці, які обов’язково треба відвідати в зимку, але якщо ви захоплюєтися читанням радимо вам наш топ книг для зимового вечора.