Як залучати аудиторію на вебінари?

Вирішивши провести онлайн вебінар і зібрати величезну аудиторію, необхідно задуматися як знайти зацікавленого глядача. Важливий момент – визначення з категорією слухача та на кого буде розрахована інтернет-подія. Виходячи з цього, потрібно вирішити де поширювати інформацію і яким буде рекламне повідомлення. Придумати цікаву тему виступу, скласти план доповіді.

Тепер необхідно вирішити, яким способом буде залучатися інтернет-аудиторія на вебінар. Існує кілька можливостей, давайте розглянемо кожну з них детальніше.

Тематичні форуми і сайти афіші

Це гарантовано вдалий спосіб, так як на тематичних форумах або афішах сайт-майданчиках подій можна знайти багато потенційних клієнтів. Зазвичай цей варіант не варто великих витрат, але вимагає досить багато часу, щоб отримати максимальну користь. Це може бути і спілкування з відвідувачами форуму, що також сприяє просуванню вебінару.

Реклама в соціальних мережах

На сьогоднішній день гарний варіант, який дозволяє охопити не тільки своїх передплатників, а й значно ширшу аудиторію, якщо скористатися платним просуванням. Можна розробити анонс у різних групах з посиланням, або створити зустріч.

Ще один варіант – це репост посилання або запрошення на вебінар. За допомогою соцмереж запропонуйте приз за репост або ж попросить допомоги у передплатників і інтернет-друзів перепостити необхідне посилання. Існують навіть спільноти, де таку послугу надають за гроші. Однак є ризик, що це не охопить представників потрібної аудиторії.

Розсилки

Є спеціальні сервіси, за допомогою яких можна ефективніше провести розсилку з запрошенням на інтернет вебінар чи подію. Створуйте анонси на розкручених блогах або майданчиках та звертайтесь до власника аккаунта з проханням зробити анонс на сторінці.

Візуальна реклама

Яскраві слогани, підтверджені смачними ілюстраціями, швидше приверне увагу до вебінару, ніж просто тексти. Адже сьогодні, багато хто просто переглядають стрічку, не вникаючи особливо в суть написаного, але звертають увагу на красиві картинки. Все це має величезне значення та містить відповідні слогани та ілюстрації.

Промо-заходи

Це безкоштовні консультації, тематичні статті, які допоможуть завоювати довіру потенційного клієнта та зможуть довести наявність компетентності в якій-небудь темі. У цьому випадку людина охочіше зацікавиться платними напрямками, щоб продовжити свій розвиток.

Ретаргетінг

Цей варіант підходить тим, у кого вже є свій сайт, присвячений тематиці вебінару. В цьому випадку можна створити рекламу на потрібну тему, яка буде з’являтися на сторінці сайту автоматично, і кожен відвідувач майданчики зможе її побачити. Ефективність ретаргетінга в тому, що відбувається охоплення необхідної цільової аудиторії.

Спільний вебінар

Можна звернутися за підтримкою до вже відомого спікеру, у якого є досвід в проведенні та який працює в схожій тематиці. Це дасть можливість не тільки зібрати людей на вебінар, але і допоможе показати себе в певних колах.

Читайте також, як знайти крутого спікера на будь який семінар.

Важливо розуміти, що для залучення аудиторії на веб-конференцію використовуйти не один варіант, а відразу кілька, адже це підвищить ефективність рекламної компанії та дозволить охопити більшу кількість користувачів. Особливо початківцям спікерам варто запускати заклики на різних майданчиках і в різних варіантах. Це дасть можливість перевірити і визначитися в майбутньому, яка саме реклама є більш ефективною.